Ara

Disney Village (Disney Kasabası)

Tüm aile için alışveriş, yemek, sinemalar, dans ve canlı eğlence. Disney Kasabası’nda sihrin neden gerçekten hiç durmadığını öğrenin. Disneyland Park Oteller bölgesinde bulabilirsiniz..


Buffalo Bill Vahşi Batı Şovu... Mickey ve Arkadaşları ile beraber

Buffalo Bill Vahşi Batı Şovu

Yeni bir şov. Mickey ve arkadaşları Minnie, Goofy, Chip’n Dale sizi Buffalo Bill’in Vahşi Batı Gösterisine davet ediyorlar! Sizi, Buffalo Bill, Oturan Boğa, Annie Oakley ve Rough Riders ile tanıştırmak üzere Eski Batı zamanına geri götürecekler.


Akşam Yemekli Gösteri günde 2 defa saat 18:30 ve 21:30 da


1. Kategori biletler - Yetişkin : 78 € / Çocuklar: 62 €

2. Kategori biletler - Yetişkin : 63 € / Çocuklar: 47 €

Menü için tıklayınız.

Billy Bob Konserleri

Billy Bob Konserleri

Kovboy botlarınıza bir cila sürün - Austin Teksas’ta bir bardasınız! Her country müzikseverin rüyası- Üç kademeli, merkez sahneye nazır barda dinlenin. Bir bira söyleyin, birkaç nacho kemirin ve sahnedeki canlı müziğin tadını çıkarın…
Billy Bob Konserleri Zaman Çizelgesi

Disney Village Sports Bar

Disney Village Sports Bar

Spor cennetine hoş geldiniz! En sevdiğiniz takımı tüm büyük spor olaylarını canlı yayınlayan televizyon ekranlarının birinden takip edin.
Sport Bar Programı

Disney Village Sinemaları

Disney Village Sinemaları

Beyaz perde rüyalarınızı gerçeğe çevirin. Gaumont Multiplex’in sunduğu, tüm yeni filmleri gösteren 15 ekran ve bir IMAX tiyatrosuyla film sihri için çok fazla seçeneğiniz olacak.
Fransadaki en büyük sinema ekranı..

Disney Village IMAX

Disney Village IMAX

3 boyutlu rüya film deneyiminizi gerçeğe çevirin Zaten dünya çapında milyonları büyülemiş olan bu teknoloji harikası 3 boyutlu sinema deneyimiyle kendinizi aksiyonun tam kalbinde hissedin.

The PanoraMagique Balloon

 The PanoraMagique Balloon

Beyaz perde rüyalarınızı gerçeğe çevirin Size Disney sihri üzerine yepyeni bir bakış açısı kazandıracak bu ‘canlandırıcı’ atraksiyonla Disney Gölü üzerinde süzülün. Dünyanın en büyük sıcak hava balonları.

Çevre dostu ve sessiz
Yüksek performanslı (saatte 6 uçuş)
Güvenilir ( sertifikalı ve Aéronef olarak onaylı)

Disney Village Nex Game Arcade

 Disney Village Nex Game Arcade

Oyun başlıyor. Gençler ve aileler için bowling ve eğlence salonu oyunlarındaki en son yeniliklerle dolu kapalı alan aktiviteleri: simülatörler, futbol, basketbol, hava hokeyi oynayabileceğiniz spor alanları, dans oyunları ve küçükler için bir çocuk köşesi… Bunu görmemeniz imkânsız!.

Pazartesi- Cuma: 15:00-01:00 / Cumartesi ve Tatil Günleri önceki akşamı: 15:00-03:00 / Pazar: 15:00- 23:00
1 jeton: 2 € / 3 jeton: 5 € / 7 jeton: 10 €