Ara

Walt Disney Studios Park En İyi 5 Atraksiyon

Bu senin Walt Disney Stüdyoları Parkı’nda görülmeye değer her şeyi keşfederken keşfedileceğin günün. En iyi 5 atraksiyonumuzun ve daha fazlasının tadını çıkarın.


The Twilight Zone Tower of Terror

The Twilight Zone Tower of Terror

Bir zamanlar göz kamaştırıcı, şimdi ise terk edilmiş ve esrarengiz olan Hollywood Tower Hotel’de korkularınızla yüzleşin. Paris Disneyland’da Twilight Zone Korku Kulesi’nin* oyuklarının 13 katına birden dalmaya cüret edin. Burayı Prodüksiyon Avlusu’nda bulabilirsiniz.

Toy Story Playland

Toy Story Playland

Bir oyuncağın ebatları kadar küçülün ve bu büyük ebatlı dünyayı üç destansı gezintiyle keşfedin.

Stitch Live!

Stitch Live!

Sizi kahkahalardan kırıp geçirecek interaktif uzaylı karşılaşmasına katılın! Disney’in Lilo & Stitch’inden esinlenilmiştir. Burayı Prodüksiyon Avlusunda bulabilirsiniz.

Cars Race Rally

Cars Race Rally

Disneyland Stüdyoları Parkı’nda Şimşek McQueen ile herkes Araba Yarışı Rallisi’ne. Route 66 için yarışa katılın ve uykulu Radiator Springs kasabasını ayağa kaldırın! Burayı Çizgi film Stüdyosu’nda bulabilirsiniz.

Crush's Coaster

Crush's Coaster

Crush Coaster ile bir macera girdabına dalın.Güzel mercan kesiflerini, okyanusun derininde bir denizaltı enkazını keşfederken Nemo ve arkadaşlarına katılın. Vejeteryan köpekbalıkları Bruce, Chum ve Anchor’la tanışın. Burayı Çizgi film Stüdyosu’nda bulabilirsiniz. *Disney-Pixar filmi Kayıp Balık Nemo’dan esinlenilmiştir.