Ara

Disneyland Karakterleri İle Buluşma

Asıl atraksiyonu kaçırmayın; sevilen Disney Karakterleri ile bir tanışma toplantısı.


Disney Karakteri Auberge de Cendrillon ile Birlikte Yemek

Disney Karakteri Auberge de Cendrillon ile Birlikte Yemek

Gelin ve Disney Prenseslerine katılın. Auberge de Cendrillon’da peri masalı misali bir öğle yemeği ya da akşam yemeği için*. Sindrella’nın fare dostları Suzy ve Perla, bunu hiç unutmayacağınız bir tecrübeye dönüştürmek için sizi orada karşılayacaklar.Tatlı için Sindrella’nın ayakkabısı şeklinde bir sürpriz sizleri bekliyor. *** Rezervasyon gereklidir.

Disney Karakterleri ile Kahvaltı

Disney Karakterleri ile Kahvaltı

Lezzetli bir kahvaltıyla uyanın. Gerçeküstü Disney Karakterleri eşliğinde. Disney Otel misafirleri ve ortak çalıştığımız otellerde kalanlar izin günlerine Disney Village restoranındaki kahvaltı sonrası tanışma toplantısıyla başlayabilirler. Disneyland Otel’de kalan misafirlerimiz, Disney Karakterleriyle buluşma zevkini, konaklamaları süresince her sabah yaşayacaktır.

Disney Kasabası’nda 7.30 ya da 9.30’da (Restoran varış üzerine doğrulanır). Disney's Davy Crockett Ranch’te kalanlar kendi araçlarına sahip olmak zorundadır ve ikinci oturumu ayırtmanızı öneririz. Ayrıca Hotel l'Elysée Val d'Europe, Pierre & Vacances Residence Val d'Europe ve Radisson SAS Hotel’de kalan misafirler için de karakterlerle tanışmak için ikinci oturumu tercih etmelerini öneririz. *3-11 yaş arası çocukları kapsar. 3 yaş altındaki çocuklar için ücretsizdir.

Disney Karakterleri ile Öğle ve Akşam Yemeği

Disney Karakterleri ile Öğle ve Akşam Yemeği

Öğle yemeği için Disney karakterlerine katılın. Disneyland Park’daki Cowboy Cookout Barbecue’da, teksas-meksika mutfağı spesiyallerinden en sevilen Disney Karakterleri’nden bazıları ile birlikte yemeğinizi yiyebilirsiniz. Alternatif olarak, Disney Kasabası’ndaki Café Mickey’i lezzetli pizza, makarna, nugget, kebap ve sosisliyi öğle yemeği ya da akşam yemeği için tercih edebilirsin. Rezervasyon yaptırmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Disney Karakterleri ile Öğleden Sonra Çayı

Disney Karakterleri ile Öğleden Sonra Çayı

Leziz kekler ve şekerler, soğuk ve sıcak içecekler büfesinde bunların tadını Disney Karakterleriyle birlikte çıkarmak için Disneyland Park’taki Cowboy Cookout Barbecue’ye doğru yol alın. Çay partisi, yanlarında ödemeyi yapan en az bir yetişkinin eşliğinde olmak şartıyla 3 yaş altı çocuklar için ücretsizdir.

Disney Karakterleri ile Birlikte Doğum Günü

Disney Karakterleri ile Birlikte Doğum Günü

Vede bir doğum günü pastasıyla kutlayın. Doğum gününüzü Disney Park, Disney Kasabası ya da Disney Otel’deki masaya-servis restoranlarından birinde lezzetli bir pastayla birlikte kutlayabilirsiniz. Lütfen dikkat: Lütfen doğum günü pastanızı belirli bir zaman ve yer (restoranın kapasitesine bağlı olarak) için Otele ya da Disney Park’a vardığınızda rezerve ediniz. Disney Karakterleri bu opsiyon için uygun değildir. Bir gün önceden rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz.