Ara

Disneyland Parkı Keşfetmek

En sevdiğiniz Disney parklarını peri masallarının gerçekten gerçek olduğu klasik Disney hikayelerinden hatırladığınız haliyle tecrübe edin.


Disneyland Park, Main Street, USA

Disneyland Park, Main Street, USA

Zamanı 1900’e döndürün ve 1900’lerdeki küçük bir köyün sınırsız çekiciliğinin ve konukseverliğinin tadını çıkarın. Eski Viktorya dönemi mağazalarını gezin, atlı tramvaya binin ve Gibson Girl Dondurma Salonu’nda serinleyin . Tıpkı Walt Disney’in daha bir çocuk olduğu eski günlerdeki gibi.


Aktiviteler; Disneyland Railroad, Horse-Drawn Streetcars, Discovery Arcade...

Disneyland Park Fantasyland

Disneyland Park Fantasyland

Burası Disney’in klasik animasyon filmlerinin esin kaynağı olan peri masalları ve hikayelerin canlı bir biçimde hayata geçtiğini göreceğiniz yer.


Aktiviteler; Small World, Peter Pan's , Alice Meraklı Labirenti, Uyuyan Güzel Kalesi, Mad Hatter's Tea Cups, Dumbo the Flying Elephant, Les Voyages de Pinocchio...

Disneyland Park Frontierland

Disneyland Park Frontierland

Vahşi Batı’nın efsanelerinde dolaştıkça Batı’nın nasıl Kazanıldığını görün. Yandan çarklı bir buharlı gemiyle gezintiye çıkın ve Büyük Gök Gürültüsü Dağı’nda kontrolden çıkmış bir maden trenini sürün. Gençler Pocahontas Yerli Köyü’nde oynarken keskin nişancılar da At Hırsızı Toplama Atış Poligonu’nda nişancılıklarını test edebilirler.


Aktiviteler; Büyük Şimşek Dağı, Phantom Manor, Thunder Mesa Nehir İskelesi, Çılgın Batı Efsanesi, Disneyland Demiryolu Frontierland İstasyonu, Rustler Roundup Atış Poligonu.

Disneyland Park Adventureland

Disneyland Park Adventureland

Sizi tamamen yeni merak ve heyecan dünyalara götüren heyecan verici serüvenlerin tadını çıkarın. Açık denizlerdeki korsanlarla bir arada bulunun, Indiana Jones ile tehlikelerin üstesinden gelin ya da İsviçreli Robinson Ailesi’yle ağaçlara tırmanın.


Aktiviteler; Indiana Jones™ ve Tehlike Tapınagı, Karayip Korsanları, Korsan sahili, Alladinin Sihirli Lambası, Robinsonun Kulübesi, Macera Adası, Kaptan Cook Korsan Gemisi...

Disneyland Park Discoveryland

Disneyland Park Discoveryland

Zaman ve uzayda yolculuk. Büyük hayalperestlerin gelecek tahminlerinin gerçek olduğu yer. Uzay Dağı: Görev 2 ile evrenin kenarına kadar hızlıca ileri sarın veya Kaptan EO’nun dönüşüyle yıldızlara yolculuk edin!


Aktiviteler; Buzz Lightyear Laser Saldırısı, Uzay Dağı: Mission 2, Yıldız Turu, Captain EO starring Michael Jackson, Orbitron, Autopia, Natilusun Gizemi...