Ara

4 AYRI PROGRAMIN SAHNE ARKASI

Prodüksiyon Avlusu’nda, Çizgi film Stüdyosu’nda, Ön ve Arka stüdyoda ilk sinema çıkışınızı yapın. Bu yıldızlarla dolu bir yol ve asla kiminle karşılaşabileceğinizi bilemezsiniz.


Toon Stüdyo

Toon Stüdyo

Her şey burada bir kalem ve kâğıtla başlıyor. Usta animatörlerin eserlerine hayret edin. Bu ustalar 20. Yüzyıla, yüzyılın en büyük animasyon karakterlerinin bazılarını katmıştır. Disney’in harika dünyası gözler önüne serilen. Küçükler için bir olmazsa olmaz.


Aktiviteler;Toy Story Oyun Alanı, RC Racer, Toy Soldiers Paraşüt Atlama, Slinky Dog Zigzag Spin, Crush's Coaster, Cars Race Rally, Animagique, Disney Animasyon Sanatı, Uçan Halı...

Backlot

Backlot

Ateşli arabalar! Ateşli kayalar! Ateş saçan özel efektler! Burası en inanılmaz araba numaralarını ve ek olarak bazı ürkütücü özel efektleri ve araba sürüşlerini göreceğiniz yer. Bu, daha büyük çocuklar, gençler ve tabi ki de yetişkinler için muhteşem.


Aktiviteler; Armageddon Özel Efektler, Akrobasi Gösterileri, Aerosmith Rock 'n' Roller Coaster...

Frontlot

Frontlot

Tinsel Town’un en iyisine olan bu takdire hayret edin. Disney Stüdyosu 1’de bir sinema filmi yapımı için settesiniz. Sahne malzemeleri, setler ve ünlü dekorlar sizi çevreliyor, işte şimdi sizin parlama anınız!


Aktiviteler; Disney Studio 1, Hollywood Bulvarı..

Yapımcı Courtyard

Yapımcı Courtyard

Film çekimi, film setleri, stüdyo hayatı, kostümler. Televizyonun ve sinema mesleğinin sırlarından haberdar olun. Sonra heyecan verici bir eğlence parkı hız treni yolculuğunda bu içerden edindiğiniz bilgiyi sınayın.


Aktiviteler; Stitch Live, Ay Isığı Bölgesi Dehşet Kulesi, Playhouse Disney, CinéMagique, Studio Tram Tour "Behind the Magic"...